Twoje zamówienie zostało dostarczone, ale chcesz skorzystać z prawa zwrotu?

Kupujący ma prawo do anulowania zamówienia od razu po jego złożeniu, a przed dostawą towaru. W tym przypadku kupujący nie jest zobowiązany do zapłaty w związku z anulowaniem umowy kupna-sprzedaży. O rezygnacji można nas poinformować e-mailem, telefonicznie lub pisemnie.

W ciągu 14 dni od otrzymania towaru, kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn zgodnie z dekretem 17/1999 o umowach zawartych zaocznie. (ii.5.) zgodnie z §§ 4 i 5 Rozporządzenia Rządu.

Kupujący ma prawo do skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży przed użyciem towaru! Zwracane towary nie mogą być uszkodzone ani używane, z wyjątkiem ogólnie przyjętych minimalnych zastosowań, takich jak testowanie i kontrola produktu. Zwracany produkt musi zawierać papierową etykietę/wieszak oraz oryginalne opakowanie.

Jeżeli zwrócony towar jest uszkodzony, niekompletny, używany, brudny lub owłosiony, Ortopet może odmówić zwrotu pieniędzy.

Do produktu zawsze dołączona jest oryginalna faktura.

Koszty poniesione w związku ze zwrotem towarów w wyniku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy ponosi kupujący.

Nie jesteśmy w stanie przyjąć paczek wysłanych za pobraniem.

W przypadku żądania zwrotu pieniędzy, cena zakupu zostanie zwrócona wyłącznie przelewem bankowym na wskazany przez kupującego numer rachunku bankowego lub na rachunek, z którego dokonano płatności kartą. Proszę podać numer konta bankowego i nazwisko właściciela konta.

W przypadku odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży, cena zakupu towaru zostanie zwrócona kupującemu niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni.

Proces zwrotu

1. Po zalogowaniu się, wybierz zamówienie w sekcji "Historia i szczegóły zamówień" w zakładce "Moje konto", gdzie możesz wprowadzić produkt, dla którego chcesz rozpocząć proces zwrotu online. Jeśli złożyłeś zamówienie jako gość, możesz uzyskać dostęp do swojego zamówienia za pomocą linku Śledzenie gości podanego w wiadomości e-mail.  Jeśli wybrałeś formę płatności za pobraniem, prosimy o podanie w formularzu zwrotu następujących danych bankowych, na które możemy zwrócić cenę zakupu towaru:

Imię i nazwisko posiadacza rachunku bankowego
Nazwa banku
Numer rachunku bankowego w formacie IBAN
Kod SWIFT
Numer zamówienia

2. Do transportu towaru należy użyć odpowiedniego opakowania, w miarę możliwości zapakować produkt(y) bezpiecznie w oryginalne pudełko zamówienia. Ważne jest, aby do przesyłki dołączyć oryginalną fakturę.

3. Adres zwrotny
Sklep Ortopet
1135 Budapeszt
Csata utca 32.
Węgry (Hungary)

4. A csomag beérkezésétől számított 1-3 munkanapon belül ellenőrizzük a visszaküldött termék / termékek állapotát, melyről emailben értesítünk.