• -20%
search

Balto - Korekcja chodu dla psów

2-3 dni robocze czas dostawy

565,99 zł
452,79 zł Zniżka 20%
Brutto

Orteza może być stosowana w schorzeniach neurologicznych, które powodują silny deficyt propriocepcji, tzn. pies nie jest w stanie postawić kończyn na podłożu, przez co ma tendencję do obracania łapy do tyłu (dorsiflexion).ä

Rozmiar
Ilość
Do dyspozycji

10006146

Opis

Miejsce produkcji
Włochy

Specyficzne kody

MPN
BT Pull

 CZEMU SŁUŻY?

Orteza może być stosowana przy schorzeniach neurologicznych, które powodują silny deficyt propriocepcji, co oznacza, że pies nie jest w stanie postrzegać położenia kończyny na podłożu i dlatego ma tendencję do stania na tylnej części łapy (dorsiflexion). BT PULL jest również stosowany w przypadku uszkodzenia nerwu kulszowego (np. złamania miednicy lub kości udowej), aby upewnić się, że problem neurologiczny nie spowoduje uszkodzenia ortopedycznego z powodu skrócenia ścięgien zginaczy.

ZALETY:

Orteza może być stosowana w celu: zapobiegania niewłaściwemu przyłożeniu ciężaru ciała do kończyny; zapewnienia prawidłowej i ciągłej stymulacji nerwów proprioceptywnych, nawet podczas chodzenia; zapewnienia stałego napięcia palców, a tym samym uelastycznienia ścięgien palców, zapewniając, że nie ulegną one skróceniu.

CHARAKTERYSTYKA:  

  • Oddychająca tkanina.
  • Doskonała wytrzymałość na zużycie.
  • Można prać ręcznie.

ROZMIARY: 

Rozmiar Waga Rasy*
XXS 2-4 kg Jeden rozmiar dla każdego kota i Chihuahua
XS 5-10 kg Jack Russel, Shih Tzu
S 10-20 kg Bordercollie, Pudel
M 20-40 kg Labrador, Dalmatyńczyk
L +40 kg Owczarek niemiecki, Golden Retriever

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Update cookies preferences