search

Ortocanis - Ochrona dla nadgarstka psa

122,94 zł
Brutto

Opaska na nadgarstek dla psa jest idealnym wyborem dla psów z chorobą zwyrodnieniową stawów, artretyzmem oraz urazami więzadeł, ścięgien i mięśni.

Wykonana jest z bardzo wytrzymałego specjalnego neoprenu i pluszowej wyściółki, która przyspiesza proces gojenia, jednocześnie chroniąc staw.

W kolorze czarnym!

Rozmiar
Ilość
Do dyspozycji

10000854

Opis

Miejsce produkcji
Hiszpania

Specyficzne kody

MPN
ORT016

Carpal wrap

Ochrona dla nadgarstka psa

Opaska na nadgarstek jest idealna dla psów z osłabionymi stawami nadgarstkowymi, artretyzmem lub urazami ścięgien i więzadeł po operacji lub w celu zapobiegania urazom.

Wykonany jest z elastycznego, ale bardzo wytrzymałego neoprenu o grubości 2mm z "pluszową" podszewką dla lepszego zatrzymywania ciepła.

Ciepło zwiększa cyrkulację w tkankach, co z kolei pomaga zmniejszyć napięcie mięśni i poprawia wydajność. Jedną z ważnych cech jest zapobieganie urazom.

Najważniejsze zastosowania to zapobieganie urazom, gdy nadgarstek jest używany do treningu i zawodów (np. zwinność), a także łagodzenie urazów, które przyspiesza gojenie lub rozgrzewanie mięśni, aby zapobiec uszkodzeniu włókien.

Ten ochraniacz nadgarstka nie ogranicza ruchów. Pozwala psu na poruszanie nadgarstkiem, jednocześnie ograniczając nadmierny ruch. Funkcja tego urządzenia jest podobna do funkcji ludzkich opasek na nadgarstek. 

Rozmiary

Aby dobrać odpowiedni rozmiar, zmierz obwód łapy psa na wysokości nadgarstka. Pomiar "wysokości" odnosi się do długości stopy. W razie wątpliwości między dwoma rozmiarami, wybierz mniejszy. 

Rozmiar Obwód Wysokość
XXS 5 - 8 cm 7 cm
XS 9 - 11 cm 8 cm
S 12 - 13 cm 10 cm
M 14-16 cm 11,5 cm
L 17-19 cm 14 cm
XL 20-22 cm 15 cm

Instrukcja użytkowania:

Na początku należy stosować produkt przez maksymalnie cztery godziny dziennie przez pierwsze 2-3 dni.

Ciało psa przyzwyczai się wtedy do działania neoprenu. Produkt może być delikatnie prany w temperaturze 30°C (86°F) w programie do wełny, z użyciem normalnego detergentu, bez wybielaczy i środków zmiękczających tkaniny. Suszyć na powietrzu, nie suszyć w suszarce bębnowej

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.