search

Ortocanis - Orteza na łokieć dla psa

172,17 zł
Brutto

Produkt ten chroni przednie łokcie psa przed ewentualnymi urazami i dalszym zużyciem, na które cierpi obecnie coraz więcej psów, czyli dysplazją łokci. Objawy obejmują kulawiznę i obrzęk nóg. Orteza na łokieć poprawia sprawność łokcia, łagodząc ból i stan zapalny.

Orteza łokcia dla psa może być stosowana przed i po operacji, jak również w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów; takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów, OCD (choroba chrząstki) ED (dysplazja stawu łokciowego).

Rozmiar
Strona
Ilość
Do dyspozycji

10000618

Opis

Miejsce produkcji
Hiszpania

Specyficzne kody

MPN
ORT004

Orteza stawu łokciowego dla psów

Chroni przed urazami chrząstki stawu łokciowego i pomaga przy dalszym jej zużyciu.

Gdy pies ma problemy z łokciem, widocznymi objawami są kulawizna lub sztywność stawu. Gdy objawy te są widoczne na łapach psa, idealną pomocą jest zastosowanie ortezy łokciowej. Można go połączyć z niezbyt mocnym ruchem i masażem, aby wyrównać nacisk spowodowany zapaleniem stawów. Opaska na łokieć pomaga podnieść temperaturę poprzez dostarczenie mięśniom większej ilości tlenu i poprawę krążenia. Dla wielu psów orteza stawu łokciowego może okazać się kluczowa, pomagając im w dostosowaniu się do problemów ze stawami. Produkt ten łagodzi ból, stany zapalne i pozwala mięśniom prawidłowo odpocząć.

Könyöktartó a kutyák számára

Instrukcja użytkowania 

Ta orteza łokcia dla psa powinna być regulowana poniżej i powyżej stawu za pomocą dwóch pasków z rzepami, a następnie zapięta.

Rozmiary:

Rozmiar  Obwód łokcia Rasy psów
XS

7,5 - 11,5 cm

2.9 - 4.3 inches

Cocker Spaniel, Whippet
S

11,6- 16 cm

4.3 - 6.3 inches

Collie, Springer Spaniel
M

16,1 - 20,5 cm

6.3 - 8 inches

Labrador, Dalmatian
L

20,6 - 25 cm

8 - 9.8 inches

 German Shepherd, Golden Retriever
XL

25,1 - 32 cm

9.8 - 12.6 inches

Rottweiler

Ważne jest, aby rozmiar był odpowiedni dla naszego psa, ponieważ orteza łokcia ma za zadanie chronić staw, a nie ograniczać ruch. 

Könyökvédő

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.