search

Ortocanis - Ochraniacz kręgosłupa dla psa

295,24 zł
Brutto

Zapewnia wsparcie dla psów z zapaleniem stawów po urazie rdzenia kręgowego i operacji przepukliny dysku.

Szczególnie polecany dla psów z zespołem Cauda Equina oraz starszych psów, które mają problemy z propriocepcją w tylnych łapach z powodu zapalenia stawów lub innych problemów z kręgosłupem.

Rozmiar
Ilość
Do dyspozycji

10002179

Opis

Miejsce produkcji
Hiszpania

Specyficzne kody

ean13
7340041108079
MPN
ORT014

Ochraniacz grzbietu

Kutya mellkasi és mellkasának támogatása

Nasze ochraniacze kręgosłupa stabilizują grzbiet psa i poprawiają krążenie krwi w odcinku lędźwiowym i piersiowym, chroniąc kręgosłup i mięśnie w bolących miejscach.

Ten uchwyt na plecy wykonany jest z materiału termicznego Back on TrackTM, unikalnej tkaniny opracowanej w wyniku synergii pomiędzy doświadczeniem starożytnych Chin i nowoczesną naukową technologią włókienniczą, przy wsparciu badań naukowych. Otrzymany produkt to materiał składający się z optymalnej mieszanki poliestru/polipropylenu i cząstek ceramicznych.

Cząstki ceramiczne są wbudowywane we włókna poliestrowe podczas ich produkcji. Po podgrzaniu cząsteczki ceramiczne wypromieniowują ciepło w kierunku ciała. Zjawisko to określane jest również mianem ciepła podczerwonego. Wiadomo, że światło podczerwone ma działanie kojące, ponieważ łagodne ciepło łagodzi stany zapalne, zmniejsza napięcie mięśni i poprawia krążenie. Napięte mięśnie rozluźnią się, a regeneracja uszkodzonych mięśni, ścięgien, więzadeł i stawów zostanie przyspieszona.

Dlatego też polecamy nasz ochraniacz kręgosłupa najlepiej w celu zapobiegania urazom, jak również w celu łagodzenia urazów i szybszego gojenia się wcześniejszych kontuzji. Mogą być również stosowane do rozgrzewania mięśni przed treningiem lub aktywnością fizyczną, eliminując kontuzje.

Rozmiary:

Aby określić właściwy rozmiar, należy zmierzyć obwód klatki piersiowej, mierzony za przednimi nogami:

Rozmiar Rozmiar klatki piersiowej
S - 50 cm
M 50-65 cm
L + 65 cm

Zalecenia:

Wszystkie nasze produkty powinny być stosowane stopniowo. Na początku należy stosować produkt przez maksymalnie cztery godziny dziennie, przez pierwsze 2-3 dni. Kiedy ciało przyzwyczai się do produktu, można go używać przez cały dzień.

Może być stosowany zarówno w zimie jak i w lecie, ponieważ utrzymuje temperaturę ciała psa. Nie podnosi sztucznie temperatury i jest wyjątkowo oddychająca.

Produkt może być delikatnie prany w temperaturze 30°C (86°F) przy użyciu delikatnego programu, normalnego detergentu, bez wybielaczy i środków zmiękczających tkaniny. Nie suszyć w suszarce bębnowej, zawsze należy suszyć produkt na powietrzu.

 

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.