search

Balto - Obroża (ortopedyczna) dla psa i kota

369,08 zł
Brutto

Szyny szyjne w przypadku urazów kręgów lub problemów neurologicznych. Łatwy w użyciu dla właściciela, powoduje mniejsze obciążenie dla Twojego zwierzaka.

Rozmiar
Ilość
Do dyspozycji

10003190

Opis

Miejsce produkcji
Włochy

Specyficzne kody

ean13
8051764890101
MPN
BT Neck

DO CZEGO SŁUŻY?

Orteza szyjna Balto jest bardzo pomocna dla psów i kotów, które mają uszkodzone kręgi szyjne lub mają problemy neurologiczne, ale jest również przydatna przy niektórych zachowaniach kompulsywnych.

Nie tylko usztywnia, ale również chroni przed urazami, dzięki czemu potencjalnie kontuzjowana szyja Twojego pupila nie jest narażona na dalsze niebezpieczeństwa.

Alternatywnie może być również stosowany jako kołnierz pooperacyjny, zapewniając maksymalną ochronę pola operacyjnego przed naszym pupilem, gdyż zwierzęta mają tendencję do zlizywania go. W porównaniu ze starym typem obroży, zapewnia ona znacznie większy komfort i ochronę, ułatwiając naszym pupilom przejście przez okres leczenia.

ZALETY

Jest to łatwiejsze i mniej restrykcyjne dla naszego pupila niż klasyczny "lejek". Nawet nie będąc w nim usuniętym, może bez problemu jeść i pić, nie wzbudzając strachu u innych zwierząt.

CHARAKTERYSTYKA

- Wodoodporny, ale oddychający materiał (nawet w przypadku deszczu)

- Może być noszony przed i po operacji.

- Wygodne do noszenia dla naszego zwierzaka

WIELKOŚĆ - JAK PODDAĆ SIĘ ZABIEGO

Dostępny w regulowanym rozmiarze! Aby określić właściwy rozmiar, zmierz obwód szyi swojego pupila za pomocą taśmy mierniczej.

Rozmiar  Obwód szyi
XXS Dla wszystkich kotów i psów wielkości chihuahua
XS 25 - 35 cm
S 35 - 45 cm
M 45 - 55 cm
L 55 - 65 cm
XL 65 - 75 cm


 

INSTRUKCJE 


JAK SIĘ GO UŻYWA?
  • Obroża BT Neck nie jest odpowiednia dla psów myśliwskich i buldogów/psów. Długa szyja tej rasy myśliwskiej nie pozwala obroży pozostać na swoim miejscu, a krótka, gruba szyja buldoga nie pozwala na jej prawidłowe dopasowanie.
  • Dla prawidłowego użytkowania obroża musi być ciasno zapięta na szyi, aby zapobiec jej skręcaniu.
  • Pies powinien odpoczywać bez obroży przez co najmniej 1-2 godziny dziennie.
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.