search

Waldkraft - Canna3 - olej konopny ozonowany - 50ml dla psów i kotów

135,25 zł
Brutto

Olej konopny ma najwyższy potencjał wiązania tlenu spośród wszystkich olejów. Zawarty w nim aktywny tlen ma właściwości przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze oraz wspomaga prawidłową regenerację tkanek.

Ilość
Do dyspozycji

00001588

Opis

Miejsce produkcji
Niemcy

Olej konopny ma najwyższy potencjał wiązania tlenu spośród wszystkich olejów. Zawarty w nim aktywny tlen ma właściwości przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze oraz wspomaga prawidłową regenerację tkanek.

Odpowiednie dla: 

- swędzenie

- egzema, pękanie

- zapalenie

Mi az ózon?

Ozon (O3) jest formą tlenu. Jego cząsteczka składa się z trzech atomów tlenu, podczas gdy tlen potrzebny do oddychania składa się z dwóch atomów tlenu. Ozon, odkryty w 1839 roku, jest również niestabilny w temperaturze pokojowej, więc dość szybko rozkłada się na tlen. W rezultacie ma silne działanie utleniające i jest stosowany m.in. jako środek dezynfekujący w uzdatnianiu wody pitnej lub oczyszczaniu powietrza.Czysty ozon w połączeniu z olejem konopnym daje w efekcie produkt, który wzmacnia działanie jego składników i nadaje mu specjalne właściwości antyseptyczne. Tylko wysokiej jakości ozon klasy medycznej jest używany do produkcji ozonowanego oleju z marihuany bez tlenków azotu z otaczającego powietrza.

Co oznacza ozonowanie?

Ozonowany olej z konopi jest nowością na rynku niemieckim i jako taki wymaga pewnego wyjaśnienia. Nawet dla tych, którzy są już zaznajomieni z efektami działania olejów wprowadzonych do ozonu. Podczas ozonowania, czysty, wysoko skoncentrowany ozon jest stopniowo dodawany do oleju z konopi w kilku etapach, aż do całkowitego nasycenia. Aktywny tlen ma właściwości przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, a także reaguje ze składnikami olejków tworząc nowe substancje, które są niezwykle oczyszczające i dezynfekujące. Powstające podczas tego procesu tak zwane ozonidy i nadtlenki działają jak magazyny tlenu, mogą wnikać głęboko w warstwy skóry i uwalniać aktywny tlen bezpośrednio do tkanek.

Zastosowanie

Stosować kilka razy dziennie po kilka kropli na zmienione chorobowo powierzchnie skóry, włosy lub pysk.

Przechowywanie

Przechowywać szczelnie zamknięte w suchym, jasnym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zawartość

100% dziewiczy, tłoczony na zimno olej konopny, ozonowany

50 ml

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.