search

Waldkraft - Arthridea bogini stawów dla psów i kotów

246,01 zł
Brutto

Arthridea opiera się na trio sprawdzonych leków składających się z siarczanu chondroityny, MSM (metylosulfonylometan) i chlorowodorku glukozaminy, które były już stosowane w poprzednim preparacie Arthribasis.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

100% bezpieczne płatności
00001816

Opis

Miejsce produkcji
Niemcy

Zoptymalizowana receptura dla Arthridea powstała w wyniku współdziałania kilku synergii:

Arthridea jest również wyposażona w nowe naturalne siły bioaktywnych peptydów kolagenowych, małża zielonowargowego i wybranych surowców roślinnych, dzięki czemu może zapewnić jeszcze szersze wsparcie dla prawidłowej struktury chrząstki i prawidłowej funkcji stawów. Zoptymalizowana receptura Arthridea powstała w wyniku współdziałania kilku efektów synergicznych:

- oparty na sprawdzonej, wysoce skutecznej formule

- ozerpie z udanych doświadczeń

- skuteczność składników jest ważna i oparta na licznych badaniach klinicznych

Arthridea : ważny czynnik wspierający chrząstkę i stawy

✔ MSM: wspomaga naturalną strukturę stawów, zwłaszcza chrząstki stawowej i jej strukturę

✔ Glukozamina: pomaga w utrzymaniu struktury i prawidłowej funkcji chrząstki stawowej, regeneruje i łagodzi ból i zapalenie stawów.

✔ Chondroityna: ważny element strukturalny chrząstki i jedna z najważniejszych substancji zapewniających sprężystość stawów

✔ Bioaktywne peptydy kolagenowe: pozyskiwane z bogatych w kolagen tkanek takich jak skóra, tkanka łączna i kości z ekologicznych hodowli świń, zawierają najmniejsze składniki kolagenu: glicynę, prolinę i hydroksyprolinę. Oferują one organizmowi odbudowę zdrowej chrząstki.

✔ Proszek z omułka zielonowargowego jest bogaty w cenne składniki odżywcze, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie stawów. Glikozaminoglikany, podobnie jak glukozamina i siarczan chondroityny, są składnikami płynu maziowego, chrząstki i tkanki łącznej. Pomagają one stymulować tworzenie się chrząstki. Kwasy tłuszczowe Omega-3, zwłaszcza liprinol, wspomagają organizm Twojego zwierzęcia w jego naturalnej aktywności przeciwzapalnej. Minerały i pierwiastki śladowe, takie jak sód, potas, magnez, wapń i krzem pomagają w utrzymaniu zdrowych kości i stawów. Proszek z omułka zielonowargowego nie zawiera trucizn z alg, a jego ogólną skuteczność wzmacnia staranna obróbka.

✔ Ekstrakt z Frankincense: składa się z olejków eterycznych, kwasów żywicznych, śluzów i protein. Frankincense, wraz z kurkumą długą, wykazuje ciekawe działanie synergistyczne, które może wspomagać prawidłowe funkcjonowanie stawów Twojego pupila. Frankincense zawiera również glikozaminoglikany (GAG), które mogą mieć pozytywny wpływ na elastyczność chrząstki stawowej.

✔ Kurkuma długa: święta przyprawa Indii i sprawdzony składnik ajurwedyjski. Zawarta w kłączu kurkumina może wspomagać prawidłową ruchomość stawów i łagodzić ból.

✔ Pokrzywa: starożytna roślina zawierająca w korzeniach, liściach, ziele, kłujące włoski i nasiona ważne wtórne substancje roślinne. Pokrzywa dostarcza organicznie dostępny krzem, który ułatwia naturalną mineralizację kości w organizmie i w ten sposób wspiera pierwotną strukturę tkanki łącznej, chrząstki i kości.

✔ Chrzan polny jest pełen substancji, szczególnie kwasu krzemowego (krzemionki), który może przyczynić się do naturalnej budowy normalnych mocnych kości, zębów i pazurów, a także tkanki łącznej, ścięgien, więzadeł, skóry i włosów w organizmie.

Propozycja wykorzystania: 

- mniej niż 5 kg 1,25 g

- powyżej 5 kg 2,5 g

- powyżej 10 kg 5 g

- powyżej 30 kg 7,5 g

- powyżej 60 kg 15 g

1 łyżka miarowa: 1,25 g

1 łyżeczka: ok. 7,5 g

W ciągu pierwszych dwóch tygodni dawkę należy podwoić. Zaleca się stosowanie przez okres minimum 3 miesięcy.

Zakaz stosowania u zwierząt ciężarnych!

Składniki analityczne i zawartość:

- białko surowe: 15%

- tłuszcze i oleje surowe: 1,5 %

- białko surowe: 51,7%

- włókno surowe: 0,9 %

- popiół surowy: 7,5%

- siarka 15%

- sód: 0,7%  

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.