search

Waldkraft - Magenwohl - przeciw nadkwaśności żołądka dla psów i kotów

202,94 zł
Brutto

Magenwohl- naturalne leczenie żołądka i jelit dla psa i kota

Coraz więcej zwierząt domowych cierpi z powodu problemów żołądkowych i jelitowych. Najczęstszymi przyczynami problemów żołądkowych u psów i kotów są długotrwałe przyjmowanie leków, takich jak środki przeciwbólowe i kortyzon, niewłaściwe karmienie, infekcje lub stres. Produkt ten zapewnia szybki i długotrwały mostek i jest przeznaczony dla właścicieli psów i kotów, których zwierzęta cierpią na choroby przewodu pokarmowego. Preparat obejmuje właściwą pielęgnację układu pokarmowego, chroni wyściółkę żołądka i wiąże nadmiar kwasów. Dzięki temu podrażniona błona śluzowa żołądka może zostać ukojona.

Ilość
Do dyspozycji

00001854

Opis

Miejsce produkcji
Niemcy

Składniki aktywne:

✔ Bogate w torf kwasy humusowe, które mogą tworzyć na błonach śluzowych cienką, żelową warstwę chroniącą przed infekcjami i toksynami. Wiążąc wolne rodniki, torf może mieć działanie przeciwutleniające, regulować poziom hormonów stresu - adrenaliny i noradrenaliny oraz wspomagać funkcje enzymatyczne i trawienie. Organiczny osad torfowy może stymulować "dobre" bakterie regenerujące i hamować "złe" patogeny. Idealnie, może przyczynić się do normalnej przepuszczalności ściany komórkowej dla dostaw składników odżywczych wewnątrz komórki.

✔ Zielony owies zawiera wiele minerałów i mikroelementów, dzięki czemu może być łagodny dla błon śluzowych. Niedojrzała, prawie dojrzała roślina owsa ma działanie alkalizujące i równoważące równowagę kwasowo-zasadową. Może mieć również uspokajający wpływ na stan umysłu.

✔ Pektyna jabłkowa jest naturalnym środkiem żelującym, składającym się z długołańcuchowych cząsteczek węglowodanów. W kontakcie z wodą tworzy żelowy roztwór - mechaniczną warstwę ochronną - o dobrej dyspersji i zdolności do wiązania toksyn i nadmiaru kwasu żołądkowego w dużym stopniu.

✔ Siemię lniane składa się w 25% z wypełniacza i jest znane z ochrony błon śluzowych.

✔ Szałwia muszkatołowa jest starożytnym środkiem domowym o właściwościach antyseptycznych i antybakteryjnych, które pochodzą głównie z olejków eterycznych, takich jak kamfora, cineol i tujon, a także z triterpenów i kwasu uronowego.

✔ Korzeń lukrecji jest 50 razy słodszy od cukru trzcinowego i może działać przeciwwirusowo i antyulcerogennie, czyli skutecznie przeciwdziałać powstawaniu wrzodów żołądka. Sok z lukrecji był również tradycyjnie stosowany w przypadku zgagi i problemów związanych z kwasem żołądkowym.

✔ Spirulina jest dobrym źródłem minerałów o wysokiej koncentracji składników odżywczych i białka i może być przydatna w przypadku niedoboru białka.

Skład:

Torf, zielony owies, pektyna jabłkowa, siemię lniane, szałwia, lukrecja, spirulina

Składniki na KG: dodatki technologiczne: bentonit 1m558i 50g

Składniki analityczne i zawartość: popiół surowy 9,9%, białko 9,7%, oleje i tłuszcze 7,3%, włókno 13,3%, sód 0,18%.

Propozycja wykorzystania:

Dodaje się go codziennie do paszy i stosuje przez co najmniej 6 tygodni.

- koty: 1 czubek noża (ok. 0,5 g)

- małe psy: 0,25 łyżeczki

- psy średniej wielkości: 0,5 łyżeczki

- duże psy: 1 łyżka

.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.