search

Waldkraft - Smocza Krew - Sangre de drago

2-3 dni robocze czas dostawy

122,94 zł
Brutto

Zalety produktu:

  • Tylko od Waldkraft: prosto z natury!
  • Tylko Waldkraft: Drzewa NIE są wycinane!
  • Współpraca z rdzenną ludnością Ekwadoru.
  • Surowe, nieogrzewane.
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

100% bezpieczne płatności
10012109

Opis

Miejsce produkcji
Niemcy

Choć jego nazwa brzmi bardzo wojowniczo, smocza krew nie ma nic wspólnego z mitycznymi stworzeniami i czynami – pochodzi od bardzo spokojnej i niezwykle skutecznej rośliny. Substancja znana w Ameryce Łacińskiej jako Sangre de Grado, aw Europie jako Sangre de Drago jest naturalną żywicą smoczego drzewa i tradycyjnym lekarstwem dla tubylców Ekwadoru i Peru. Z OPC do 90%, smocza krew zawiera znacznie więcej przeciwutleniaczy niż popularne ekstrakty z pestek winogron, które są stosowane od wielu lat. Zrównoważone zbiory Waldkraft dla Dragon’s Blood Liquid pochodzą w 100% z dzikiej rośliny.

Czym jest smocza krew?

Croton lechleri ​​- łacińska nazwa rośliny z lasu deszczowego - rośnie w tropikalnych regionach Amazonii w Ameryce Południowej i dzięki efektownej zaokrąglonej koronie wygląda jak przerośnięty grzyb. Liście smoczej krwi mają piękny kształt serca, a kwiaty winogron mają intensywnie bursztynowy kolor. Biało-szara, mocno nakrapiana kora przypomina jawor, ale tkwi w niej osobliwość drewna: podczas skrobania lub skrobania kory wypływa burgundowy, delikatnie pieniący się sok, jakby drewno krwawiło. 

Krwawią krwią ze zrównoważonych źródeł

Wysokiej jakości produkt Waldkraft zawiera w 100% czysty sok z drzewa smoczej krwi, który rozwija się w naturalnej bioróżnorodności na wysokościach powyżej 1000 metrów, poza rolnictwem przemysłowym, dużym zanieczyszczeniem powietrza lub gleby. W przeciwieństwie do tanich odmian monokultur na plantacjach, które opierają się na praktykach wyzysku i krótkoterminowych zyskach, nasza smocza krew pochodzi ze zrównoważonej kolekcji dzikiej przyrody. Drewno nie jest wycinane ze względu na żywicę! Zbiórka odbywa się tradycyjną, tubylczą metodą: małe „V” wyryte w korze drzewa przenosi żywicę na zewnątrz, gdzie Indianie Quechua zbierają sok rękoma bez strat. Rana na drzewie jest następnie uszczelniana ziemią, dzięki czemu drzewo szybko się goi i nie doznaje trwałych uszkodzeń.

Z głębi dżungli Waldkraft „Sangre de Drago” ma najwyższą możliwą jakość i 100% czystość. Wysoka jakość i czysty charakter produktu, nawet bez organicznego uszczelnienia, jest wynikiem ekstrakcji bezpośrednio z dzikiego drewna. Pierwszorzędną jakość rozpoznasz po tym, że płyn całkowicie się pieni w kontakcie ze skórą. Zamknij smoczą krew w fioletowym kubku, aby chronić składniki. Jej cenny surowiec nadaje się do wszystkich zastosowań: w śmietanie, nalewce lub w czystej postaci.

Jeden z najlepszych wzmacniaczy odporności, ma silne działanie bakteriobójcze, przeciwwirusowe i grzybobójcze. Leczy choroby układu oddechowego, rany, stany zapalne.

Przechowywać zamknięte, w suchym miejscu, chronić przed światłem iw chłodnym miejscu, poza zasięgiem dzieci.

Bardzo intensywny czerwony kolor - dlatego należy zachować ostrożność podczas używania. Koloru żywicy nie można prać z ubrań i tekstyliów!

100% smocza krew z miazgi.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Update cookies preferences