search

Balto - Artonova - Wspomaganie wspólnego metabolizmu

184,48 zł
Brutto

Artonova to suplement diety dla psów, który dzięki własnym właściwościom odżywczym (m.in. efektywnej zawartości kwasów, wszystkich tłuszczów Omega3, EPA i DHA oraz witaminy E) wspomaga metabolizm stawów w chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Ilość
Do dyspozycji

00002943

Opis

Miejsce produkcji
Włochy

Czy Twój pies utyka, ma trudności ze staniem lub poruszaniem się mniej niż zwykle?

Może cierpieć na chorobę zwyrodnieniową stawów. Choroba zwyrodnieniowa stawów jest patologią zwyrodnieniową, która powoduje ból kości i zmiany w więzadłach stabilizujących staw u zwierzęcia.

 PO CO TO JEST? 

Dzięki mieszance naturalnych składników bogatych w kwasy tłuszczowe Omega3 oraz antyoksydacyjną witaminę E, Artonova jest idealnym rozwiązaniem w łagodzeniu dolegliwości spowodowanych chorobą zwyrodnieniową stawów. Suplement diety Artonova to karma dla psów, której celem oprócz zmniejszenia dolegliwości bólowych jest również zmniejszenie dotychczasowych objawów klinicznych choroby oraz spowolnienie jej postępu.

 KORZYŚCI i SKŁAD

Artonova pomaga redukować stany zapalne dzięki cennym naturalnym składnikom niektórych roślin:

- Harpagofit leżący: tej roślinie przypisuje się znaczące właściwości przeciwzapalne i łagodzące.

- Ekstrakty Boswellia: działają przeciwutleniająco na chrząstkę, działają przeciwzapalnie i ochronnie na żołądek.

- Owoce czarnej porzeczki: zawierają dużą ilość czynników antyoksydacyjnych oraz wysoką zawartość kwasów tłuszczowych Omega-3, które wykazują znaczące działanie ochronne.

- Spirea: Posiada właściwości wspomagające fizjologiczne utrzymanie dobrego samopoczucia.

- Olej z wątroby dorsza i wodorosty: wysoko przyswajalne, bogate w witaminy A i D3 oraz kwasy tłuszczowe omega-6 i omega-3 o działaniu przeciwutleniającym i przeciwzapalnym.

Dawkowanie: Dla psów 1 tabletka na 10 kg masy ciała dziennie.

Zalecany czas stosowania: początkowo maksymalnie 3 miesiące. Zaleca się konsultację z lekarzem weterynarii przed użyciem; zalecane razem z klasycznym protokołem terapeutycznym.

Produkt przeznaczony wyłącznie dla psów! Nie podawać kotom ani innym zwierzętom.

45 tabletek / opakowanie

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.